Açılış Sayfam Yap   Sık Kullanılanlara Ekle   

   Anasayfa          Künye          Yazar Girişi         Sitene Ekle         Arşiv          Rss Listesi
 
YTSO' DA SAĞLIKTA İNDİRİM ANLAŞMASI YAPILDI...    YAPILAN ÇALIŞMALAR SONUCUNDA SAFRAN DERESİ'NİN KENARLARI GÜZELLEŞİYOR...      YALOVA KENT KONSEYİ'NDE FİDAN DİKİMİ GERÇEKLEŞTİ...    ALTINOVA HERSEK LAGÜNÜ'NE ULUSLARARASI İLGİ GÖZ KAMAŞTIRIYOR...      BURSA MEDİCAL PARK HASTANESİ PROF. DR. OSMAN TİRYAKİOĞLU...

   


BAŞBAKAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN YALOVA DA KONUŞTU
   

 Ciftlikkoy Itfaiyesine Plaket

Ciftlikkoy Itfaiyesine Plaket
 Yazı Boyutu

 Tarih : 1.03.2023 - 22:32:17 


Ciftlikkoy Belediye Baskani Ali Murat Silpagar, 10 ilimizi etkileyen büyük deprem felaketinin hemen ertesi günü bölgeye intikal ederek bircok cani kurtaran itfaiye ekibine tesekkur plaketi takdim etti.


Çiftlikköy Belediye Baºkanı Ali Murat Silpagar, 10 ilimizi etkileyen büyük deprem felaketinin hemen ertesi günü bölgeye intikal ederek Hatay’da enkazların altından 12 canı kurtaran Çiftlikköy Belediyesi İtfaiye Ekibine teºekkür plaketlerini takdim etti.

Antakya merkezine giden Çiftlikköy Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekiplerine ve araç desteği sağlayan Yalova Belediyesi İtfaiye Müdürü Ergül Orakçı’ya teºekkür plaketlerini veren Baºkan Silpagar, ilk ekibin bölgede kurtardığı 10 yaºındaki minik Cemre ile de telefonla görüºtü. 

BAªKAN SİLPAGAR, ENKAZDAN KURTARILAN CEMRE’Yİ ARADI

Depremde hamile annesini kaybeden Cemre’nin babası ve akrabalarıyla Ankara’da olduğunu ve tedavisinin devam ettiğini öğrenen Baºkan Silpagar, minik kızı telefonla arayarak geçmiº olsun dileklerini iletti ve bir süre konuºtu. Silpagar, “İtfaiyeci ağabeylerinle birlikte Ankara’ya gelerek seni ziyaret etmek istiyoruz. Seni çok seviyoruz, kendine iyi bak” diye konuºtu. Deprem anında umudunu hiç yitirmediğini anlatan Cemre de, “Enkazın altındayken çok dua ettim. Beni kurtaran itfaiyeci ağabeylerime çok teºekkür ediyorum” dedi.

“CAN-I GÖNÜLDEN TEªEKKÜR EDİYORUM”

Bölgeye Çiftlikköy’den giden ilk itfaiye ekibinin ardından ikinci ekibi de gönderdiklerini, daha sonrasında da içlerinde elektrik teknisyenleri, iº makinası operatörleri ve Arapça tercüman da olan belediye çalıºanlarından oluºan gönüllü bir ekibi de sevk ettiklerini dile getiren Baºkan Silpagar, “Bu çok büyük, çok yıkıcı bir afet. Türkiyemizin her tarafından deprem bölgelerine tüm kamu kurumları ve sivil toplum kuruluºları ve halkımız destek verdiler deprem sonrasında. Depremzedelerimiz için biz de devletimizle birlikte üzerimize düºen ne varsa yapmaya çalıºtık ve çalıºıyoruz. İtfaiyecilerimize ve destek veren herkese can-ı gönülden teºekkür ediyorum” dedi.

Baºkan Silpagar ardından, bölgeye giden ikinci Çiftlikköy itfaiye ekibine araç desteği veren Yalova Belediyesi İtfaiye Müdürü Ergül Orakçı, Çiftlikköy Belediyesi İtfaiye Müdürü Murat Erdoğan, Çiftlikköy Belediyesi İtfaiye Amiri Süleyman Caner Çark, Zabıta Personeli Serdar Yıldız, İtfaiye Eri Selçuk Koºar, İtfaiye ªoförü Ahmet Özbayrak, Vardiya Çavuºları Veysel Altuntaº ve Atilla Yılmaz, İtfaiye Eri Necmettin Öner ve Feyyaz Bakay, İtfaiye ªoförü Ceren Oğur ve İtfaiye Gönüllüsü Mehmet Erdoğan’a teºekkür plaketlerini takdim ettİ.

  Editör :  Vedat Yılmaz

 
1 2 3 4 5   Puan Yok  
 Kaynak :  YALOVA HABER

 Kategori  SON DAKIKA

126 Kişi Tarafından Okundu.

Yorum ( 0 )   

Kayıtlı Yorum Bulunmuyor.

 

 Bu Kateoriye Ait Diğer Başlıklar

 
 
 
 
 

 

Mynet Yalova Haberleri

 

 Köşe Yazıları

 
 
Bugün için Haber Eklenmedi.
Ilçe Ilçe Sandiktan Çikan Sonuçlar Ilçe Ilçe Sandiktan Çikan Sonuçlar
28 Mayis Cumhurbaskanligi ikinci tur secim sonuclari belirlendi. 509 sandikta 204.903 secmenin bulundugu Yalova da 171.417 secmen oy kullandi. Iste ilce ilce secim sonuclari....

Yalovali Sebze Üreticilerine Teknik Destek
Japon Baskonsolosu Yalova Ciftlikkoy de
YTSO dan Ankara Ticaret Odasina ziyaret
Sevgili Arif EKIM i Ugurladik
 
 Takvim
4  Haziran 2023  
Pts Sal Çrş Prş Cum Cts Paz
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


 

 

 

 

 

 
 Son Haberler
 
 Popüler Haberler
 
 Döviz Bilgileri

  Döviz Alış Satış
  Dolar 20.8447 20.8822
  Euro 14.9733 15.0724
 
 Hava Durumu 
   Reklam

 

 


 
 

   © Copyright - 2006- YALOVA HABER - Tüm Hakları Saklıdır. 

Bu site

 Çilem.Net altyapısını kullanmaktadır.

0,68 saniye.