Açılış Sayfam Yap   Sık Kullanılanlara Ekle   

   Anasayfa          Künye          Yazar Girişi         Sitene Ekle         Arşiv          Rss Listesi
 
Altınova'yı çok iyi bildiğini ve çalışmaları yakından takip ettiğini söyleyen 65. Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti Başbakanı ve TBMM 28. Başkanı AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Altınova MYO açılışını gerçekleştirdi…       Yalova Belediyesi "Doğal Afetler ve Alınacak Önlemler" konulu panel düzenlendi. 1999 yılında meydana gelen Marmara Depremi'ni yaşamış Yalovalıların düzenlenen panele yeterli duyarlılığı göstermediği gözlendi.

   


BAŞBAKAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN YALOVA DA KONUŞTU
   

 Yalova daki mahalle muhtarlarına eğitim verildi

Yalova daki mahalle muhtarlarına eğitim verildi
 Yazı Boyutu

 Tarih : 5.3.2020 - 12:42:06 


Yalova Valiliği İdare ve Denetim Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen, Yalova Merkez ve ilçelerinde görev yapan köy ve mahalle muhtarlarına yönelik düzenlenen, Muhtar Eğitim programı, Vali Muammer Erol un katılımıyla gerçekleşti.

İçişleri Bakanlığımız İller İdaresi Genel Müdürlüğünün emirleri uyarınca, Yalova Valiliği İdare ve Denetim Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen, Yalova  Merkez ve ilçelerinde görev yapan köy ve mahalle muhtarlarına yönelik düzenlenen ‘Muhtar Eğitim’ programı, Vali Muammer Erol’un katılımı ile gerçekleştirildi.

Toplantıya Vali Muammer Erol’un yanı sıra, Armutlu Kaymakamı Abdülselam Öztürk, Vali Yardımcısı V. Vehbi Bakır, Valilik Birim Müdürleri, İl protokolü ve Yalova İli Köy ve Mahalle Muhtarları katıldı.

Vali Muammer Erol yaptığı konuşmada; “Suriye’nin İdlib kentindeki çatışmalarda şehadet şerbetini içen şehitlerimizin her birinin bu toplantı vesilesiyle Cenabı-ı Haktan rahmet ve mağfiret ile inşaallah cennetle müjdelenmelerini diliyoruz. İnşaallah bu günlerimizde geçecek diyelim. Ne zaman milletimize bir sıkıntı ile ilgili elini taşın altına koymakla ilgili görev ve sorumluluk düştüyse bu millet bütün sorumluluklarının altından kendine yakışan şekilde alnının akıyla görev sorumluluklarını bilerek çıkmayı bildi. Milletimizin memleketimizin kalkınması ve refahı yolunda neler yapabileceğimiz yarışında gayret ve emek sarf etmeliyiz. Yalova’da daha iyi olma yolunda bir potansiyelimiz var. İhracatımızda üretimimizde bilgi ve teknoloji alanında ki gelişmelere baktığımızda içimizi ferahlatan geleceğe ilişkin ümitlerimizi yeşerten çokta güzel şeyler olduğunu görüyoruz. İnsanımıza imkan ve fırsat verildiğinde akla hayale gelmeyecek güzellikte başarılara imza atıyor. Hep beraber bu bütünün parçası olmaktan parça içinde bir kamu görevlisi sorumluluğu ili bulunuyor olmaktan ayrı bir kıvanç duyuyoruz. Bu vesileyle toplantıya katılan tüm muhtarlarımıza teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

Yalova İli Köy ve Mahalle Muhtarlarının katıldığı hizmetçi eğitim programında; Armutlu Kaymakamı Abdülselam Öztürk “Devlet Hiyerarşinin Tanıtılması, Merkezi Yönetim, İl ve İlçe Yönetimi ile Mahalli İdare Yönetimi”, İdare ve Denetim Müdürü Nurullah Başol “Muhtarlık Müessesi ve Organları”, İlçe Özel İdare Müdürü Burhan Özsoy “Muhtarların Görev Yetki ve Sorumlulukları”, Bilgi İşlem Şube Müdürü Ruhsan Şahin “Muhtar Bilgi Sistemi (MUBİS)”, İl Göç İdaresi Müdürü Salih Soner Çoşkun “Yabancılarla İlgili Muhtarların Yapacakları İş ve İşlemler” konularında sunumlarını gerçekleştirdiler.

Sunumların ardından muhtarlar, mahalle ve köylerine ait istek, talep ve önerilerini ilettiler.

  Editör :  Aykut Akkaya

 
1 2 3 4 5   Puan Yok  
 Kaynak :  YALOVA HABER GAZETESİ

 Kategori  SON DAKIKA

94 Kişi Tarafından Okundu.

Yorum ( 0 )   

Kayıtlı Yorum Bulunmuyor.

 

 Bu Kateoriye Ait Diğer Başlıklar

 
 
 
 
 

 

Mynet Yalova Haberleri

 

 Köşe Yazıları

 
Henüz Haberlere Puan Verilmemiş..
 
Bugün için Haber Eklenmedi.
Çiftlikköy de hayvan dostlarımıza mama desteği Çiftlikköy de hayvan dostlarımıza mama desteği
Çiftlikköy Belediyesi, sokakta yaşayan can dostların ihtiyaçlarını ilçenin çeşitli yerlerinde bulunan kedi evleri ile park, bahçe ve doğal yaşam alanlarına mama bırakarak karşılıyor....
Yalova daki mahalle muhtarlarına eğitim verildi Yalova daki mahalle muhtarlarına eğitim verildi
Yalova Valiliği İdare ve Denetim Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen, Yalova Merkez ve ilçelerinde görev yapan köy ve mahalle muhtarlarına yönelik düzenlenen, Muhtar Eğitim programı, Vali Muammer Erol un katılımıyla gerçekleşti....

Peygamberimiz, Müslümanların haline acaba ne derdi
Kovid-19 nedeniyle tüm etkinlikler iptal edildi
Çiftlikköy de hayvan dostlarımıza mama desteği
 
 Takvim
29  Mart 2020  
Pts Sal Çrş Prş Cum Cts Paz
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


 

 

 

 

 

 
 Son Haberler
 
 Popüler Haberler
 
 Döviz Bilgileri

  Döviz Alış Satış
  Dolar 6.4346 6.4462
  Euro 5.9006 5.9397
 
 Hava Durumu 
   Reklam

 

 


 
 

   © Copyright - 2006- YALOVA HABER GAZETESİ - Tüm Hakları Saklıdır. 

Bu site

 Çilem.Net altyapısını kullanmaktadır.

0,42 saniye.