Açılış Sayfam Yap   Sık Kullanılanlara Ekle   

   Anasayfa          Künye          Yazar Girişi         Sitene Ekle         Arşiv          Rss Listesi
 
Yerel seçimlere sayılı günler kala... "Yenilen pehlivan güreşe doymazmış", "Eskiye rağbet olsaydı bit pazarına nur yağardı"  gibi söylemler vatandaşın ağzına sakız oldu.            Yalova Devlet Hastanesi Başhekim Uzm.Dr.Recep Hacı, Bakanlığın denetiminden olumlu geçen, Hastane yönetimine, tüm birim sorumluları ile tüm personelle özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

   


BAŞBAKAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN YALOVA DA KONUŞTU
   

 Belediyenin 3 yılını değerlendirdiler

Belediyenin 3 yılını değerlendirdiler
 Yazı Boyutu

 Tarih : 27.4.2017 - 23:35:11 


30 Mart seçimlerinin iptali ile ülkenin gündemine oturan ve 1 Haziran da yenilenen seçimlerle ikinci kez başkanlığa seçilen Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, geride kalan 3 yılı değerlendirdi.

 
 
 
Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, başkan yardımcıları, birim müdürleri ve belediye şirketleri yöneticilerinin katıldığı toplantıda 30 Mart 2014’te yapılan yerel seçimlerden bu güne kadar yapılan çalışmalar geniş kapsamlı olarak değerlendirildi.

30 Mart seçimlerinin iptali ile ülkenin gündemine oturan ve 1 Haziran’da yenilenen seçimlerle ikinci kez başkanlığa seçilen Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, geride kalan 3 yılın değerlendirildiği toplantıda başkan yardımcıları, birim müdürleri ve şirket yöneticileriyle bir araya geldi.

“Bu Kente Aşığım”

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Başkan Salman, “Ben bu kente aşığım” diyerek şunları dile getirdi; “Allah nasip etti aşık olduğum bu kente siz değerli mesai arkadaşlarımla birlikte hizmet etme şansına sahip oldum. ‘Birlikte yöneteceğiz, sevgiyle büyüteceğiz’ sloganıyla çıktığımız bu yolda halkımıza en iyi hizmeti sunabilmek için aralıksız olarak çalışıyoruz. Geride bıraktığımız üç yılda birçok işe imza attık. Halkımızla sürekli iç içeyim. Yaptığımız hizmetlerin takdirini halkımızdan alıyorum. Hiçbir siyasi kaygı duymaksızın, yaptığımız işten siyasi beklenti içinde olmaksızın hizmet etmeye çalışıyoruz. Tek bir gayemiz var oda hukuk ve kanunlar çerçevesinde vatandaşımıza hak ettiği en iyi hizmeti sunmak. Daha ilk günden siz değerli mesai arkadaşlarıma sizlerden asla kanunsuz bir iş yapmanızı talep etmeyeceğim. Kanunen uygun olmayan bir şeyin altına asla imza atmayın diye de belirttim. Bu doğrultuda çalışmaya devam edeceğiz.”

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbise
 
“Çocuklarınıza Güzel Bir Yalova Bırakın”

“Bizler Yalova’ya hizmet eden büyük ailenin birer parçasıyız” diyen Başkan Salman; “Hepimiz bu kentte yaşıyor, bu kentin havasını soluyoruz. Benim en büyük gayem gelecek kuşaklara daha güzel, daha modern, daha çağdaş bir Yalova bırakabilmek. Sizlerin de aynı gayede olduğunuzu düşünüyorum. Yapacağınız hizmetleri yarın çocuklarınıza gururla göstereceksiniz. Yapacağınız hizmetleri çocuklarınıza bırakacağınız bir mirasınız gibi düşünün ve ona göre halkımıza en iyisini üretmek için çalışın” dedi.

“Üzerinize Vazife Olmayan İşlere de Karışın”

Halkımıza verdiğimiz sözlerin bir kısmını yerine getirdik getirmeye de devam ediyoruz diyerek sözlerini sürdüren Başkan Salman şunları söyledi; “Önümüzde 2 yılımız var. Bu iki yılda halkımıza verdiğimiz sözlerin yanı sıra ihtiyaç duyulan hizmetleri de üreteceğiz. Geride kalan üç yılda 5 yılda yapılmış birçok işi ikiye katladık. Kalan 2 yıllık hizmet süremizde de en iyisini üretmek için çalışacağız. Yönetim anlayışımızın temelinde halkın yönetime katkısı var. Halkımızla yapmış olduğumuz görüşmeleri arttırarak sürdüreceğiz. Sizlere en başından beri bu benim görevim değil demeyin dedim. Üzerinize vazife olmayan işlere de karışın. Eksik gördüğünüz konuları uyarın, yönlendirin dedim. Aynı beklentim sürüyor. Biz bir ekibiz ve bu ekip Yalova’ya hizmet üretiyor. Sizlerin nezdinde bu hizmetlerin halkımıza ulaştırılmasında büyük emek harcayan tüm çalışan personelimize çok teşekkür ediyorum.”

Birim Müdürleri Çalışmalarını Anlattı

Başkan Salman, sözlerini bu toplantıyı düzenlememizdeki amaç her birim müdürümüzün tüm birimlerin yapmış olduğu 3 yıllık çalışmaya yakından vakıf olmasıdır diyerek tamamladı. Başkan Salman’ın ardından önce Başkan Yardımcısı Halit Güleç, daha sonra da birim müdürleri geride kalan 3 yılda yapılan çalışmaları ve birimlerin 2 yıllık yatırım programında yer alan projeleri anlattılar.

Ayın Müdürlerine Plaket

Vefa Salman’ın başkan seçilmesinden sonra uygulamaya konan ayın müdürü, ayın personeli uygulaması kapsamında bu ayın müdürleri seçilen Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Ülker Aksoy ve Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürü Gürkan Kaçar plaket ve hediyelerini Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın elinden aldılar.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, oturan insanlar ve iç mekan

  Editör :  Aykut Akkaya

 
1 2 3 4 5   Puan Yok  
 Kaynak :  YALOVA HABER GAZETESİ

 Kategori  SON DAKIKA

984 Kişi Tarafından Okundu.

Yorum ( 0 )   

Kayıtlı Yorum Bulunmuyor.

 

 Bu Kateoriye Ait Diğer Başlıklar

 
 
 
 
 

 

Mynet Yalova Haberleri

 

 

 Köşe Yazıları

 
 
Bugün için Haber Eklenmedi.
Çiftlikköy de çifte açılış coşkusu Çiftlikköy de çifte açılış coşkusu
Çiftlikköy Sultaniye ve 500 Evler Mahallelerinde AK Parti seçim irtibat ofislerinin açılışları vatandaşın yoğun katılımıyla görkemli bir törenle gerçekleştirildi....

GOP da Vefa SALMAN a sevgi seli
 
 Takvim
19  Şubat 2019  
Pts Sal Çrş Prş Cum Cts Paz
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29


 

 

 

 

 

 
 Son Haberler
 
 Popüler Haberler
 
 Döviz Bilgileri

  Döviz Alış Satış
  Dolar 5.3052 5.3147
  Euro 4.7786 4.8103
 
 Hava Durumu 
   Reklam

 

 


 
 

   © Copyright - 2006- YALOVA HABER GAZETESİ - Tüm Hakları Saklıdır. 

Bu site

 Çilem.Net altyapısını kullanmaktadır.

0,31 saniye.