Açılış Sayfam Yap   Sık Kullanılanlara Ekle   

   Anasayfa          Künye          Yazar Girişi         Sitene Ekle         Arşiv          Rss Listesi
 
Yerel seçimlere sayılı günler kala... "Yenilen pehlivan güreşe doymazmış", "Eskiye rağbet olsaydı bit pazarına nur yağardı"  gibi söylemler vatandaşın ağzına sakız oldu.            Yalova Devlet Hastanesi Başhekim Uzm.Dr.Recep Hacı, Bakanlığın denetiminden olumlu geçen, Hastane yönetimine, tüm birim sorumluları ile tüm personelle özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

   


BAŞBAKAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN YALOVA DA KONUŞTU
   

 Taşköprü Belediyesinde İŞKUR hizmet noktası açıldı

Taşköprü Belediyesinde İŞKUR hizmet noktası açıldı
 Yazı Boyutu

 Tarih : 26.9.2013 - 09:23:00 


Taşköprülü işsizlerin hizmeti daha iyi almasını sağlayacak bir girişim. İşkur İl Müdürü İlhan Dede ve Belediye Başkanı Şaban Ertan arasında İşkur Hizmet Noktası Protokolü imzalandı.

 
 
Taşköprü Belediye Başkanı Şaban Ertan’ı makamında ziyaret ederek İşkur Hizmet noktası Protokolü imzalayan İşkur İl Müdürü İlhan Dede “ Taşköprü Belediyesinde ulaşılabilirliği kolaylaştırmak, işgücünü artırmak ve istihdama katkı sağlamak amacı ile bugün Başkanımız Şaban Ertan ile birlikte Taşköprü Belediyesinde İşkur Hizmet Noktası protokolü imzaladık. Müdürlüğümüzde yapılmakta olan iş ve işlemlerin birçoğu belediyemiz hizmet noktasında yapılabilecektir. Bu hizmet noktasını hayata geçirmekteki temel amacımız Taşköprü Belediyesi mücavir alanında bulunan sanayi, tarım ve hizmet sektörüne yönelik firma ve işletmelerin yoğunluğu nedeni ile hizmeti vatandaşın ayağına götürmektir. Taşköprülü vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

Taşköprü Belediye Başkanı Şaban Ertan Taşköprü belediyesi Bünyesinde Belediye –İşkur Yalova İl Müdürlüğünün ortak protokolü ile açılan hizmet noktasında İşkur faaliyetlerinin yerinde ve kolaylıkla buradan da yürütülebileceğini belirterek “ belediyecilik anlayışımız beşikten mezara kadar vatandaşlarımızın tüm ihtiyaçlarına cevap vermektir. Belediye Başkanlığına seçildiğimiz 2004 yılından bugüne kadar vatandaşlarımızın iş, aş arayışlarına çare olmak için var gücümüz ile çalışıyoruz. İşkur Hizmet noktasının belediyemizde olması tüm Taşköprülü işsizlerimizin hizmeti daha hızlı almasını sağlayacaktır”. dedi. İşkur İl Müdürü İlhan Dede'ye Taşköprü Belediyesi plaketi takdim eden Şaban Ertan bu günden sonra birlikte yapacakları çalışmaların Taşköprülü vatandaşlar ve iş yeri sahipleri için hayırlı olmasını dilediğini belirti..
  Editör :  Aykut Akkaya

 
1 2 3 4 5   Puan Yok  
 Kaynak :  YALOVA HABER GAZETESİ

 Kategori  KAMUOYU DUYURU

1833 Kişi Tarafından Okundu.

Yorum ( 0 )   

Kayıtlı Yorum Bulunmuyor.

 

 Bu Kateoriye Ait Diğer Başlıklar

 
 
 
 
 

 

Mynet Yalova Haberleri

 

 

 Köşe Yazıları

 
 
Bugün için Haber Eklenmedi.
Çiftlikköy de çifte açılış coşkusu Çiftlikköy de çifte açılış coşkusu
Çiftlikköy Sultaniye ve 500 Evler Mahallelerinde AK Parti seçim irtibat ofislerinin açılışları vatandaşın yoğun katılımıyla görkemli bir törenle gerçekleştirildi....

GOP da Vefa SALMAN a sevgi seli
 
 Takvim
19  Şubat 2019  
Pts Sal Çrş Prş Cum Cts Paz
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29


 

 

 

 

 

 
 Son Haberler
 
 Popüler Haberler
 
 Döviz Bilgileri

  Döviz Alış Satış
  Dolar 5.3052 5.3147
  Euro 4.7786 4.8103
 
 Hava Durumu 
   Reklam

 

 


 
 

   © Copyright - 2006- YALOVA HABER GAZETESİ - Tüm Hakları Saklıdır. 

Bu site

 Çilem.Net altyapısını kullanmaktadır.

0,33 saniye.