Açılış Sayfam Yap   Sık Kullanılanlara Ekle   

   Anasayfa          Künye          Yazar Girişi         Sitene Ekle         Arşiv          Rss Listesi
 
"İmar Barışı" adı altında köylerde kaçak yapılar yükseliyor. Jandarma, Yalova köylerinde kaçak inşaat tespiti için çalışmalara başladı.       Yerel seçimler için aday adayı olmayı düşünen birçok kişi çalışmalara başladı. www.sabribaydar.com       Prof. Dr. İbrahim Sürmelihindi'den korkutan açıklama: Bilimsel verilere göre 5-10 yıllık gecikme ile 2016'yı gösteriyordu. Tedbir alın hazırlıklı olun!       Emlakçı aracağılı ile gayrimenkul alacaksanız tercih edeceğiniz emlakçıyı iyice bir süzgeçten geçirin. Bölgedeki emlak fiyatları emlakçıların yanlış yönlendirmeleri sonucu suni artış gösteriyor....

   


BAŞBAKAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN YALOVA DA KONUŞTU
   

 İlker KAYA: Umarım Kazanan Yalova Olur

İlker KAYA: Umarım Kazanan Yalova Olur
 Yazı Boyutu

 Tarih : 2.5.2013 - 13:28:22 


9 Mayıs 2013 Perşembe günü gerçekleşecek olan YTSO seçimleri öncesi yazılı bir açıklama yayımlayan başkan adaylarından İlker Kaya, tüm adaylara başarı diledi.

 
 
Yalova'da birçok kesimin yoğun desteğini alan YTSO Başkan adaylarından işadamı İlker Kaya yazılı bir açıklama yayımladı. "Şehrimizin sorunlarına hak, adalet, refah, eşitlik ve dürüstlük gibi önemli değerler ile hareket etmek kuşkusuz Yalova’da yaşan halkımızın özlem duyduğu en önemli unsurlardır" diyen Kaya açıklamasında şu sözlere yer verdi: "YSTO olmak üzere tüm sivil toplum örgütlerinin asli görevi, bugünkü yoksulluk ve işsizlik gibi toplumları çürüten vakaları önleyebilmek için adalet paylaşımını sağlamaktır. Birbiri ardına seçim maratonu yaşayan Yalovamızı şimdi de şehrimizin en önemli sivil toplum kuruluşlarından biri olan Yalova Sanayi ve Ticaret Odası’nın (YSTO) 9 Mayıs Perşembe günü gerçekleşecek olan seçimin heyecanı sardı. Dürüst, ilkeli, objektif ve her görüş ve renge eşit mesafede durabilme politikasıyla hareket eden YSTO’nın bir ferdi olmanın ve hizmet edebilmenin en ulvi görevlerden biri olduğu görüşündeyim.

Türkiye’nin yüzölçümü bakımından en küçük ili olmasına karşın Yalovamız, 105 km’lik sahil şeridi, ülkenin en uzun kıyı şeridine sahip turistik bir il olarak ön plana çıkmasına sebep oluyor. Ayrıca Marmara’nın göbeğinde, Kocaeli, Bursa ve İstanbul gibi bölgenin üç büyük şehrine komşu olabilme özelliği, Yalova’yı diğer illerden farklı bir yere koymamızı gerektiriyor.

Bunun gibi sayabileceğimiz daha birçok nedenlerden dolayı bu güzide kentimize hizmet edebilmek, Yalova’da yaşayan, Yalovayı seven ve iş yapan herkesin sorumluluğunda olmalıdır. Demokrasimizin gerektirdiği seçim sistemiyle hizmet makamına her kim oturursa otursun, makam sahibine tüm vatandaşlarımız özveriyle, yıkmadan ve karalamadan yapıcı eleştirilerle arkasında durarak desteğini göstermeli, makam sahipleri de zamanı geldiğinde bu hizmet sürecinin aslında bir “bayrak yarışı” olduğunun bilincine vararak yerini vasıflı gençlere bırakmalıdır.

Şehrimizin sorunlarına hak, adalet, refah, eşitlik ve dürüstlük gibi önemli değerler ile hareket etmek kuşkusuz Yalova’da yaşan halkımızın özlem duyduğu en önemli unsurlardır. Bugün ihtiyacımız olan en büyük şey, birbirimize barış, hoşgörü, uzlaşma ve dostlukla yaklaşmaktır. Bu perspektiften hareketle başta YSTO olmak üzere tüm sivil toplum örgütlerinin asli görevi, bugünkü yoksulluk ve işsizlik gibi toplumları çürüten vakaları önleyebilmek için adalet paylaşımını sağlamaktır.

Başkan adayı olduğum YSTO seçimlerinde ve bundan sonraki yerel ve ulusal tüm seçimlerde, farklılıklarımız birbirimizin özgürlüğüne ve haklarına zarar vermemeli, bilakis bu farklılıklar tıpkı ünlü ressam Van Gogh’un doğa tablolarında ki renk cümbüşündeki uyumun ortaya çıkardığı şaheser gibi Yalovamızın zenginliği olmalıdır.

YSTO seçimlerinde tüm adaylara başarılar dilerim. Umarım kazanan Yalova olur"

  Editör :  Aykut Akkaya

 
1 2 3 4 5   Bu Habere Toplam 17 Puan Verildi
 Kaynak :  YALOVA HABER GAZETESİ

 Kategori  SON DAKIKA

3587 Kişi Tarafından Okundu.

Yorum ( 0 )   

Kayıtlı Yorum Bulunmuyor.

 

 Bu Kateoriye Ait Diğer Başlıklar

 
 
 
 
 

 

Mynet Yalova Haberleri

 
paylaşan:

 
ile

 

 Duyuru
 Köşe Yazıları

 
 
Bugün için Haber Eklenmedi.
ASKF den Muhteşem Kupa ve Ödül Töreni ASKF den Muhteşem Kupa ve Ödül Töreni
Yalova Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunun “İnsanlar Yaşarken de Anılmalıdır” projesi ve “2017-2018 Yalova Group - Tayfun Erbul Sezonu Kupa Töreni” coşkuyla gerçekleştirildi....

Şahap Gümüş Armutlu nun gururu
Salman: örnek projeler üretmeyi sürdüreceğiz Salman: örnek projeler üretmeyi sürdüreceğiz
32 üye belediyenin yapmış olduğu 91 proje değerlendirme sonucunda; Yarının Büyükleri Çocuklar İçin Özel Trafik Eğitimi, projesi ile İl Belediyeleri, Sosyal Sorumluluk kategorisinde Yalova Belediyesi Jüri Özel Ödülüne layık görüldü....

Başkan Salman, vatandaşlarla buluşuyor
ASKF den Muhteşem Kupa ve Ödül Töreni
Şahap Gümüş Armutlu nun gururu
 
 Takvim
22  Eylül 2018  
Pts Sal Çrş Prş Cum Cts Paz
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


 

 

 

 

 

 
 Son Haberler
 
 Popüler Haberler
 
 Döviz Bilgileri

  Döviz Alış Satış
  Dolar 6.2671 6.2784
  Euro 5.5463 5.5830
 
 Hava Durumu 
   Reklam

 

 


 
 

   © Copyright - 2006- YALOVA HABER GAZETESİ - Tüm Hakları Saklıdır. 

Bu site

 Çilem.Net altyapısını kullanmaktadır.

0,34 saniye.