Altinova da Yatirimlar Yerinde İncelendiAltınova İlçe Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ümit Yılmaz, İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel, İl Genel Meclisi Üyeleri Resul Çiftçi ile Ali Çorbacı, Ayazma ve Ahmediye köylerinde doğalgaz çalışmalarını yerinde incelediler. Heyet ayrıca Ayazma köyünde devam eden yol iyileştirme çalışmalarını da yakından inceledi.
 
Köylerin alt yapı ve doğalgaz çalışmalarının devam ettiğini söyleyen İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel, “Köylerimize hizmet götürmeye devam ediyoruz” dedi.
 
Ziyaretlerle ilgili konuşan İl Genel Meclisi Üyesi Ali Çorbacı ise, “Altınova İlçe Kaymakamımız Regaip Ahmet Özyiğit, İl Genel Meclisi Başkanımız Hasan Soygüzel, İl Özel İdaresi Genel Sekreterimiz Ümit Yılmaz, Meclis Üyesi arkadaşım Resul Çiftçi ve muhtarlarımızla birlikte Ayazma ve Ahmediye köylerinde doğalgaz çalışmalarını yerinde inceledik. Ayrıca Ayazma köyünde alternatif yol iyileştirme programı kapsamında bir araya geldik” ifadelerini kullandı.


Tarih: 18.12.2022

YALOVA HABER
http://www.yalovahaber.net/